Etkinlik

8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik


Ekleyen: Etkinlik Sitem | İndirilme Sayısı: 12510 | Dosya Boyutu: 379 KB

İndirilen Dosya: orUntU_ve_sUslemeler9.docx
Dosyayı indirmek için geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Bu Sayfada " 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Dosyayı indiremediyseniz, aşağıdaki kırık link aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
Sorun varsa en kısa zamanda düzelteceğimizden emin olabilisiniz. İlginize Teşekkür Ederiz." Dosyayı indirmek için yukarıdaki geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz "

Anahtar Kelimeler;
8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik, 2011 - 2012 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik, 2012 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik, 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik içeriği, 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik etkinliği, 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik açıklaması, 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik nedir?, 8.sınıf matematik 1.ünite: örüntü ve süslemeler, dönüşüm geometrisi, istatistik örneği
    Eğitim Öğretim Dökümanları, Serbest Ders Etkinlikleri, Etkinlikler, Sorular, Testler, Yazılı Soruları