Etkinlik

12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım


Ekleyen: Etkinlik Sitem | İndirilme Sayısı: 1324 | Dosya Boyutu: 1560 KB

İndirilen Dosya: Organik_Bilesiklerde_Fonksiyonel_Gruplar_ve_Adlandirma1.ppt
Dosyayı indirmek için geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Bu Sayfada " 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Dosyayı indiremediyseniz, aşağıdaki kırık link aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
Sorun varsa en kısa zamanda düzelteceğimizden emin olabilisiniz. İlginize Teşekkür Ederiz." Dosyayı indirmek için yukarıdaki geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz "

Anahtar Kelimeler;
12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım, 2011 - 2012 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım, 2012 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım, 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım içeriği, 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım etkinliği, 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım açıklaması, 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım nedir?, 12.sınıf kimya Organik Bilesiklerde Fonksiyonel Gruplar ve Adlandırma konu anlatım örneği
    Eğitim Öğretim Dökümanları, Serbest Ders Etkinlikleri, Etkinlikler, Sorular, Testler, Yazılı Soruları